نرده استیل

پنجشنبه 17 آبان 1397
1:27
وبلاگ آموزشی تولید کنندگان نمای و نرده استیل و شیشه ای ساختمان
5: تعداد بازدید

نرده استیل این مجموعه به دلیل کیفیت بالا در استیل به کار رفته در تولید آن و همچنین زیبایی در طرح و تنوع گزینه مناسبی جهت استفاده در امکان تجاری , اداری و مسکونی است. نرده استیل با چند درجه بندی کیفی تولید می شود که در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم و مزایا و معایب هر یک را بررسی خواهیم کرد.

1- نرده استیل درجه یک که با نام نرده استیل 304 شناخته شده است.

2- نرده استیل درجه دو که با نام نرده استیل 201 شناخته شده است.

معرفی نرده استیل 304

نرده استیل 304 در واقع نرده ای است که از انواع پروفیل و لوله استنلس استیل ضد زنگ با درصد های استاندارد ساخته می شود که شامل 18 درصد کروم به همراه 8 درصد نیکل و آهن است ترکیب این عناصر باعث زنگ نزن شدن نرده استیل 304 است. استفاده از این نوع نرده استیل در هر آب و هوایی به غیر از محیط های اسیدی و قلیایی شدید مانند آب شور دریا ها و استخر ها که درصد نمک و مواد معدنی در آنها بالا است امکان پذیر است.

معرفی نرده استیل 201

نرده استیل 201 با کم کردن درصد نیکل و جای گزینی آن با کربن و افزایش درصد منگنز تولید می شود. این نوع نرده استیل توان و مقاومت کمتری در مقابل تغییر رنگ و اکسید شدن دارد و اگر در مجاورت هوا و رطوبت قرار بگیرد بعد از مدت زمانی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. استفاده از نرده استیل 201 تنها در مناطق آب و هوایی خشک و کویری پیش نهاد می شود. اکنون با توجه به مقدمه ای که شرح داده شد به توضیح انواع مدل ها و نوع کاربرد نرده های استیل می پردازیم.


ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
وبلاگ آموزشی تولید کنندگان نمای و نرده استیل و شیشه ای ساختمان مانند نمای اسپایدر و نمای کامپوزیت به همراه حفاظ و نرده استیل و نرده شیشه ای
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به وبلاگ آموزشی تولید کنندگان نمای و نرده استیل و شیشه ای ساختمان است. | طراح قالب: آوازک